Surfifestivali korraldajad soovitavad inimestel investeerida katuseraamidesse


Surfilaud
SurfilaudFoto: Karli Saul

Eesti suurima surfifestivali korraldajad kutsuvad üles inimesi investeerima katuseraamidesse ja kaubikutesse, sest globaalne kliimasoojenemine on alanud ja järgmine rahvussport on kahtlemata veesport (loe: surfamine).

Pirita Surfifestival on elustiili üritus, mis toimub Pirita rannas 19.- 20. juulil. Festivali eesmärk on tutvustada erinevaid surfialasid uudishimulikele, ühtlasi taasühendada Eesti surfiskeene. Üritusel toimuvad tasuta purje- ja lohelaua koolitused, võistlused, aerulauamatk, rannakino ja palju muud merelembelise kultuuriga seonduvat.

Sissepääsu eest raha ei küsita!

Ürituse korraldajad arvavad, et jälgides kliimamuutusi ja kasvavat tarbimistrendi on tōenäoline, et paari aasta pärast on Eestis juba parem surfata kui maailmakuulsates surfimekades nagu Hawaiil või Lõuna-Aafrikas. Miks mitte siis alustada juba kohe?

Festivali raames kogutakse toetusi noorsportlaste saatmiseks rahvusvahelistele tiitlivõistlustele. Üritust toetavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Eesti Kultuurkapital, Silberauto, Unilever Eesti, Omaraamat, Librix Print, Pirita Surfiklubi, Surfhouse, Purjelaualiit, Bigbank

Täpsem info ürituse Facebooki lehelt:
https://www.facebook.com/events/594360507696685/