Spordiennustaja Peep: Rio olümpia ennustustega endiselt kõik hästi!


Spordiennustaja Peep: Rio olümpia ennustustega endiselt kõik hästi!
PAF

Rio olümpia ennustustega Paf-is võin endiselt rahule jääda. Lillia King võidutses naiste 100 meetri liblikujumises ja meie sõudjad on medalikursil. Eesti neljapaadi medalivõidu koefitsient Paf-is on tublisti langenud juba 1,35 peale, seega mul on hea võimalus korralik võit teenida kuna sain enne kursimuutust jaole. Indrek Sei sai ka oma esimesele ennustusele pihta nendel mängudel kui ameeriklane Ryan Murphy võitis 100 meetri seliliujumises kulla. Indrekul on samuti meie sõudeneliku peale pandud medaliennustus veel elus. Kuku Raadio sporditoimetust ma väga ei pelga kui nad samas vaimus jätkavad. Esimesed ennustused Paf-is on nad panustanud vaid tennisele ja pallimängudele ja seal on tugevat kõrbelõhna tunda. Olümpiamängudel on pallimängude tulemused suuresti ettearvamatud, eriti alagrupiturniiridel.

Oleks ju ütlematagi tore kui neljapäevast saaks Eesti olümpiakoondise jaoks tõeliselt suur päev. Võistlustules on ka meie alati tubli epeenaiskond ja kui sõudjad juba medali saavad tol päeval, ega vehklemisneiud soovi kehvemad olla. Seega panustan 12.- eurot Julia, Irina ja Erika medalivõidule Paf-i koefitsiendiga 1,50. Medalisadu alaku!

Reedel tehakse algust juba kergejõustikuprogrammiga ja kohe avapäeval on kvalifikatsioonis võistlustules mõlemad meie kettaheitjad. Loomulikult usun ja loodan, et nii Kanter kui ka Kupper laupävasesse finaali jõuaksid. Meie meeste omavaheline duell ei pruugi seekord enam Pekingi olümpiavõitja võiduga lõppeda. Kuuldavasti on Martin Kupper viimastel treeningutel Kanterist isegi paremaid tulemusi kirja saanud. Pisut riskantne panus see on, aga ennustan, et Kupper saab Rios parema koha kui Kanter. Paf-i koefitsient on 4,00 ja mängu lükkan 8.- eurot. Edu mõlemale!

Kõik koefitsiendid kehtisid artikli kirjutamise ajal.
Erinevad koefitsiendid ja spordiennustuse pakkumised leiad Pafi kodulehelt.