Madridi Reali rutiinsele võidule lisaks kodus Getafe üle tõid nii Liverpooli fantastiline comeback Dortmundi Borussia vastu kui ka Leicester City viimase hetke viigivärav West Hami võrku mulle naeratuse näole ja raha kontole. Huvitav oleks teada, kumma süda rohkem värises enne Leonardo Ulloa üleaja penaltit, kas Jamie Vardy või minu oma… Pühapäeval sain rahus jälgida kuidas Sebastian Vettel Shanghai GP-l ennast mängleva kergusega poodiumile sõitis.

Neljapäeval keskendun vaid korvpallile

Euroliigas on selgunud juba kolm Final Four meeskonda, vaid Barcelona ja Krasnodari Lokomotiv-Kubani veerandfinaalpaaris läheb vaja rohkem kui kolme kohtumist. Hispaania suurklubi juhib seeriat võitudega 2-1 ja neljas mäng Barcelona koduplatsil peaks ka sellele veerandfinaalile punase juti alla tõmbama.