Soome tuli norrakate vastu kaotusseisust välja, Rootsi võitis ainult ühe väravaga

(3)
Zuma Press

Pyeongchangi olümpia hokiturniiril on käimas alagrupimängud ning C-alagrupis kohtusid Soome ja Norra ning Rootsi ja Saksamaa.

Norrakad läksid juba 7. minutil juhtima, kui värava sai kirja Peterburi SKA-s mängiv Patrick Thoersen. Kuid kümme minutit hiljem viigistas Eeli Tolvanen ning pärast seda soomlastele enam vastu ei saadud. Teisel kolmandikul läksid põhjanaabrid juhtima ning lõpuvile ajal oli tablool 5:1.

Rootsi ja Saksamaa vahelise kohtumise ainukese värava lõi Viktor Stalberg, kes viis Sotši hõbedameeskonna juhtima juba kolmandal minuti.