Austerlased viis juba 36. sekundil juhtima Michael Grabner, kuid kuuendal minutil tõi esimeses ründekolmikus mängiv Mikael Granlund soomlased viigini. Kümnendaks mänguminutiks oli Austria taas pääsenud juhtima, värav autor Thomas Hundertpfund.

15. minutil tõi soomlased viigini Sami Lepisto. Avakolmandiku viimase 35 sekundi jooksul olid soomlased täpsed veel kahel korral - väravad 19-aastaselt Olli Määttält ja Jarkko Immonenilt - ning pausile pääses eeldatav favoriit juba 4:2 eduseisus.

Teist kolmandikku alustas Soome sealt, kus esimeses pooleli jäädi - kaks minutit mängitud ning Jussi Jokinen viis soomlased juba 5:2 ette. Mängu 33. minutil viskas oma turniiri esimese värava ka Petri Kontiola. Seis oli kahe kolmandiku järel 6:2 Soomele.

Mäng oli ka viimasel kolmandikul ühekülgne ja soomlased lisasid 2 väravat enda arvele, austerlased vastasid samaga. Lõppseisuks seega 8:4.

Soome - Austria 8-4 (4-2,2-0,2-2)

0.36 0-1 Grabner (Raffl)
5.15 1-1 Granlund (Selänne, Vatanen)
9.19 1-2 Hundertpfund (Vanek)
11.23 2-2 Lepistö (J. Jokinen, Ruutu)
19.25 3-2 Määttä (O. Jokinen)
19.33 4-2 Immonen (Lehterä)
21.43 5-2 J. Jokinen