Skandaal LAVis: prostituudid röövisid jalgpallureid?

 (14)
Skandaal LAVis: prostituudid röövisid jalgpallureid?
AFP/Scanpix

Konföderatsioonide karikaturniiril osalevad Egiptuse jalgpallurid tellisid pärast üllatusvõitu Itaalia üle oma hotellituppa viis prostituuti ja langesid hiljem enda sõnul varguse ohvriks.

Lõuna-Aafrika Vabariigi Norwoodi politsei teatel tellisid egiptlased prostituudid neljapäeva öösel vahetult pärast Itaalia alistamist.

"Osad jalgpallurid tõid Oxford Roadilt prostituudid kaasa ja esitasid hiljem süüdistuse, te neid on röövitud," kinnitas politsei pressiesindaja Sally de Beer Sunday World`ile.

Hetkel uurimine jätkub. Tegelikult võisid jalgpallurid raha maksta just seksiteenuste eest ja mingit röövimist ei toimunudki.

Politsei esindaja kinnitusel rööviti viit Egiptuse jalgpallurit. Varaste saagiks langes 2000 eurot.

"Kuigi jalgpallurid tellisid litsid, jätkus neil hiljem julgust hotelli personali varguses süüdistada," teatas Protea Hotel Wanderersi majutusasutust valvava Thaba Strategic Service`i  turvamees. "Kuna hotelli töötajad on mustanahalised, siis jalgpallurite arvates kohe ka vargad."

Neljapäeval Itaaliat 1:0 võitnud egiptlased kaotasid eile USA-le koguni 0:3 ja Konföderatsioonide karikaturniiril poolfinaali siiski ei pääsenud.