Kolme võiduni peetava finaalseeria avakohtumise 8. minutiks oli kumbki meeskond suutnud visata vaid ühe värava - mänguskoori avas Jaanus Rätsep (Serviti), viiv hiljem seadis viiginumbrid jalule Indrek Lillsoo.

Mõõnaperiood röövis Kehralt poolajavõidu

Punktpunkti heitluses möödunud esimese poolaja murdemoment saabus kümmekond minutit enne poolajasireeni, kui kehralaste mängiv abitreener Ahmed Porkveli oma meeskonna 6:4 juhtima viis. Kuid kuni poolaja lõpuvileni ei suutnud tiitlikaitsja enam ühtegi väravat enda arvele kirjutada. Põlvalased kasutasid vastaste mõõnaperioodi edukalt ära ning viskasid neli väravat järjest, võites poolaja 8:6. "Ründeteravusest jäi puudu. Ka visketäpsus oleks võinud parem olla," kommenteeris Serviti peatreener Tarmo Volt esimest poolaega. "Visked lendasid kas vastu posti või hoopiski mööda."