Serbia suurim punktitooja oli seitsmest kaugviskest viis tabanud Bogdan Bogdanovic 24 punktiga, Nikola Jokic lisas 14 punkti, kuus resultatiivset söötu ja viis lauapalli. Kaksikduubli tegi Boban Marjanovic, kes panustas võitu 12 punkti ja kümme lauda. Serblased tabasid kaugviskeid lausa 65%-ga (13/20).

Veel kuuluvad D-alagruppi Itaalia ja Filipiinid.

Teistes praeguseks lõppenud mängudes on Poola võitnud A-alagrupis Venezuela 80:69, Venemaa alistas B-grupis Nigeeria 82:77 ja Puerto Rico C-grupis Iraani 83:81.

Venelased olid seejuures kaotuse äärel, sest jäid viimase veerandi keskel juba 60:68 kaotusseisu. Venemaa pääses uuesti ette viimasel minutil, kui seisul 75:75 tegi Josh Okogie pallikaotuse. Mihhail Kulagin, kes tabas kuus sekundit enne lõppu seisul 80:77 mõlemad vabavisked, tõi venelaste parimana 16 punkti.