Maailma edetabelis 41. kohal asuv Aafrika koondis jäi neist 24 kohta kõrgemal paikneva satsi vastu avaveerandi keskel 15-punktilisse kaotusseisu, kuid lõpetas veerandi 6:0 vahespurdiga ning jõudis esimest korda eduseisu (33:32) 5.42 enne poolaja lõppu. Vaheajale mindi Senegali 41:40 juhtimisel.

Kolmas veerandaeg kulges punkt-punktis. Senegal lükkas järgmise käigu sisse neljanda alguses, kui 63:60 seisust tehti 70:60. Puerto Rico jõudis omakorda 3.44 enne lõppu kolme punkti kaugusele, kuid senegallaste järjekordne 5:0 vahespurt hoidis neid mängu tagasi tulemast.

Mouhammad Faye viskas võitjate parimana 20 punkti, Gorgui Dieng toetas teda 18 punkti ja 13 lauapalliga. Puerto Rico edukaim oli 21 punktiga Renaldo Balkman, Jose Juan Barea lisas 15 ja Carlos Arroyo 11 silma.

D-alagrupis sai Sloveenia 89:68 (24:18, 22:19, 19:13, 24:18) jagu Mehhikost.