Käesoleva nädala FIBA Europe Cupi mängus oli Kennedy veel Jenissei koosseisus, kuid mängis tavapärasest vähem minuteid ja ka panus oli kesisem - 18 minutiga 6 punkti ning 3 korvisöötu. Jenissei kaotas teadupärast koduväljakul prantslaste Elan Chalonile 77:96.

VTB Ühisliigas on Kennedy Jenissei resultatiivseim keskmiselt 15,1 punktiga mängus. Lisaks on ta ääremängijale mittekohaselt meeskonna parim sööduandja (4,3).

26-aastane ja 198 cm pikkune David Kennedy sai hooajal 2011-2012 paar mängu kirja ka NBA-s, kuuludes Cleveland Cavaliersi ridadesse. NBA Suveliigas on ta mänginud Miami Heati, Houston Rocketsi ja Minnesota Timberwolvesi eest.

Jenissei ja Rock kohtuvad eurosarjas tuleval kolmapäeval, 13. jaanuaril. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 14.10 ja Delfi üritab vastasseisu otsepildis vaatajateni tuua. Mõlemal klubil on vahegrupis kahest mängust kaks kaotust.