Robbie Fowler lahkub Liverpoolist

 (39)
Robbie Fowler

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste liidri FC Liverpooli ründaja Robbie Fowler on alustanud läbirääkimisi liitumiseks Leeds United’iga, kuna väidetavalt pole ta rahul varumehe rolliga oma praeguses klubis.

Soccernet.com teatel on Fowleri üleminekusummaks ligi 11 miljonit naela ning väidetavalt võib ta juba käesoleva nädalavahetuse mängudes Leedsi värvides väljakule joosta.

“Nii nagu kõik jalgpallurid, tahan ka mina platsil olla ning midagi tähtsat korda saata,” ütles Fowler ajalehel The Mirror. “Ma usun, et minu otsus on praegusel hetkel parimaks lahenduseks nii minu kui ka Liverpooli jaoks.”

Fowleri sõnul on tal siiski väga raske lahkuda oma armastatud klubist ning liituda rivaalidega. “Liverpoolist pole kerge lahkuda, kuid võttes arvesse praegust olukorda, ei jää mul midagi muud üle,” sõnas 26aastane Inglismaa koondislane. “Leeds on samuti hea klubi ning ma tahaksin nende edust osa saada.”

Fowler liitus Liverpooliga koolipoisina ning on 330 mängus löönud klubi kasuks rekordilised 171 väravat. Liverpooli fännide lemmik Fowler on enamuse sellest hooajast veetnud varumeeste pingil, peatreener Gerard Houllier on Fowlerile enamasti eelistanud Michael Owen’it ja Emile Heskey’it.