Red Wings võitis St Louis Bluesi 4:3, Canadiens alistas sama tulemusega New York Rangersi.

Canadiensi võiduvärava viskas teist mänguõhtut järjest Michael Ryder. Kui avamängus Boston Bruinsi vastu sündis Ryderi võiduvärav 11 sekundit enne kohtumise lõppu, siis Rangersi vastu viskas 25-aastane ründaja otsustava värava lisaajal.

Red Wings, kes alistas hooaja avapäeval St Louisi 5:1, pidi teises mängus sama meeskonna vastu rohkem vaeva nägema. Kuigi kahe kolmandiku järel oli Detroidi edu juba 4:1, vähenes see otsustava kolmandiku alguses 3:4-le. Viigiväravani aga Blues ei jõudnud ja Red Wings sai turniiritabelisse teise võidu.

Kolmandas mängus pidi Wayne Gretzky juhendatav Phoenix Coyotes võtma vastu hooaja teise kaotuse — Los Angeles Kingsile jäädi alla 2:3. Avavoorus oli Coyotes kaotanud Canucksile 2:3, Kings oli hooaja avapäeval tunnistanud Starsi paremust 4:5.