Real oli avamängu koduväljakul võitnud 3-1 ning asus ka korduskohtumist juba 12. minutil juhtima. Oma esimese värava selles kohtumises lõi Ronaldo.

Poolaja lõpus õnnestus Manchesteril korraldada vastaste väravale mitu ohtlikku rünnakut ning 43. minutil Ruud van Nistelrooy viigistas.

Teise poolaja algul viis aga Ronaldo taas külalised juhtima ja sisuliselt oli sellega ka mäng tehtud.

2. minutit hiljem ManU tänu Helguera omaväravale viigistas, kuid Ronaldo kolmas tabamus pani asja lõplikult paika.

Manchester polnud siiski veel alla andnud ning tänu vahetusest mängu sekkunud David Beckhami kahele väravale suudeti kohtumine võita 4-3. Kokkuvõttes pääses tulemusega 6-5 poolfinaali siiski Madriidi Reali.

Teises kolmapäeval peetud veerandfinaali korduskohtumises oli lähedal üllatusele Amsterdami Ajax. Veel kohtumise 90. minutil olid tablool viiginumbrid 2-2 ning kuna esimene kohtumine Amsterdamis lõppes 0-0 olid Ajaxi mängijad lähedal kohale poolfinaalis. Milani taanlasest ründaja Jon Dahl Tomassoni tabamus esimesel lisaminutil viis aga siiski edasi Itaalia klubi.