Barcelona meeskonna dikteerimisel kulgenud mängus lõi tiitlikaitsjate avavärava Samuel Eto’o 15. minutil. Teisel poolajal saatis Ronaldinho veel kaks palli koduväljakul mänginud Madridi suurklubi väravasse.

Teistes laupäevastes mängudes alistas Sevilla 1:0 Real Betis, kaks kohtumist lõppesid 0:0 — Villarreali ja Zaragoza ning Getafe ja Osasuna mõõduvõtt.

Pühapäeval võitis Celta 2:1 Atlético de Madridi, Espanyol 2:0 Mallorca, Málaga 3:1 Real Sociedadi. Koduväljakul pidid kaotuse vastu võtma kolm meeskonda — Racing Santander alistus 0:3 Deportivole, Cádiz 0:1 Valenciale ja Athletic Bilbao 0:2 Alavésile.

Barcelonal ja Osasunal on nüüd 12. vooru järel 25 punkti, järgnevad Celta 23, Real 21 ning Deportivo, Villarreal ja Sevilla 20 punktiga. Valencial on 19 punkti.