Tarvas suutis lätlastega sammu pidada esimese poolaja, mis lõppes viiginumbritel 40:40. Kolmandal veerandil viskas Tarvas vaid seitse punkti ja jäi kaotusseisu 47:57. Lõplikult otsustati mängu saatus neljanda mängupoole alguses, kui lätlased kasvatasid eduseisu viie minutiga ligi 20-punktiliseks (70:51).

Lauavõitluses 31:51 alla jäänud Tarva poolel jõudis kahekohalise punktisummani vaid Giedrius Gustas, kes tõi 11 punkti. Jekabpilsi võõrleegionärid Cameron Clifford Runders ja Troy Marchall Barnies viskasid mõlemad 19 punkti.

Tarval on nüüd alagrupiturniiril 2 võitu ja 4 kaotust, mis annab viienda koha.

KK Pärnu jäi täna kodus alla Nevežisele 66:99. Rannar Raap oli pärnakate tulemuslikum 14 punktiga. Gintaras Leonavicius tabas neli kaugviset ja tõi Nevežisele 28 punkti. Pärnu on ühe võidu ja viie kaotusega alagrupis eelviimasel ehk 6. kohal.Play-off`i ehk 16 parema hulka pääsevad iga alagrupi viis paremat ning ühest grupist ka kuues meeskond.