Otsustavaks sai viimane veerandaeg, mille Tarvas kokkuvõttes 24:13 võitis. Avaveerandi kaotas Eesti klubi 18:19. Vahe võinuks suuremgi olla, kuid Mario Paiste tabas veerandaja lõpusireeniga poolelt väljakult teele saadetud kaugviske.

Poolajale läksid Rakvere mehed viiepunktilises kaotusseisus ning vahe püsis ka viimase perioodi algusvileni. Tarvas viigistas kohtumise, kui mängida jäi veidi üle kuue minuti. Juris Umbraško kaugvise kaks minutit enne lõppu andis Tarvale 71:68 eduseisu ning enam vastaseid lähedale ei lubatud.

Brandis Raley-Ross tõi Tarvale 21 punkti, Mario Paise lisas 13, Sten-Timmu Sokk 12 punkti, 6 lauapalli ja 4 söötu. David Haughton lisas 12 punkti ja 13 lauapalli.

3 võitu ja 1 kaotus tõstavad Tarva võiduprotsendilt C-alagrupis teisele kohale, täiseduga jätkava Juventuse järele.