Hispaania kergejõustiku sisemeistrivõistluste avapäeval läbis Kristjan Rahnu 60 meetri sprindi 6,87-ga, hüppas kaugust 7.46, tõukas kuuli 15.96 ja ületas kõrgushüppes 2.03. Nelja ala kokkuvõttes oli eestlane teeninud 3534 punkti ja liikus 6000 punkti graafikus.

Teist võistluspäeva alustas Rahnu väga tagasihoidliku 8,27-ga tõkkejooksus. Nädal tagasi jooksis Kristjan Tallinnas aja 7,85. Rekordjooksuga võrreldes läks kaduma 105 punkti.

Teivashüppes piirdus eestlane 4.70-ga, aga 1000 meetrit läbis enda kohta korraliku 2.52,70-ga. Kõik see kokku tähendas 6006 punkti ja kindlat esikohta.

Jumping Gala 2005

Audentese spordihoones pühapäeval toimunud Jumping Galal täitis Ksenia Balta sise-EMi normi nii 60 meetri jooksus (7,45) kui kaugushüppes (6.46). Kristel Berendsen sai kaugushüppes tulemuseks isikliku rekordi 6.49, millega ületas sise-EMi normi nelja sentimeetriga.

Meeste kõrgushüppes ületas Marko Aleksejev 2.25, Rainer Piirimetsa tulemuseks jäi 2.22. Võitis ainsana 2.28 ületanud lõuna-aafriklane Jacques Freitag.

Teivashüppes võidutsesid ameeriklased — Jeff Hartwig 5.71, Toby Stevenson 5.66.

Balti sisemaavõistlus

Balti sisekergejõustiku maavõistlusel Tallinnas sai esikoha Eesti koondis, järgnesid Leedu ja Läti.

Martin Vihmann jooksis 200 meetrit 21,36 sekundiga, mis on uus Eesti siserekord. Meeste 4 x 200 m jooksus sai Eesti nelik (Niit, Sool, Michelson, Vihmann) ajaks 1.25,52 ja ka see on uus rekord.