Meeste 60 m tõkkejooksus oli valitseja mitmevõistleja Kristjan Rahnu, kelle võiduaeg oli 7,85 ning 15 aastat Aivar Hallerile kuulunud rekord sai alistatud kuue sajandikuga, kirjutab Sportnet. Ühtlasi täitis Rahnu selle ajaga ka sise-EMi osavõtunormi.

Katrin Käärt võitis 60 m jooksu 7,36-ga, mis ületab senise rekordi 0,02 sekundiga. Teise koha sai tõkkespets Mirjam Liimask ajaga 7,43.

Oma põhialal 60 m tõkkejooksus sai Liimask finaalis ajaks 8,20, mis on neli sajandikku kiirem senisest rekordist.

Naiste 400 m jooksus võidutses 17-aastane tartlanna Maris Mägi 54,30-ga ning täitis sellega ka sise-EM-i normi. Meeste kuulitõuke võitis Taavi Peetre viimasel katsel tõugatud 19.60-ga.

Teisel võistluspäeval täitis sise-EM-i normi Marko Aleksejev, kes alistas kõrgushüppes 2.24. Teine oli Rainer Piirimets 2.20-ga.

Martin Vihmann kordas meeste 200 m jooksus 21,44-ga Eesti siserekordit. Kristel Berendsen hüppas kaugust 6.34.

Ka mujal tegid meie kergejõustiklased häid tulemusi — Egle Uljas jooksis 400m ajaga 54,13, mis on parem senisest siserekordist, Tarmo Jallai jooksis 60 m tõkkeid 7,87-ga, Raigo Toompuu tõukas kuuli 18.41, Jaanus Uudmäe hüppas kolmikut 16.42, vahendab www.ekjl.ee.