Kehra asus mängueelselt liigatabelis teisel astmel ja omas võimalust täiseduga jätkavale Põlva Servitile lähemale hiilida. Mõlemapoolselt tehti kohtumise algul ohtralt tehnilist praaki, Kehra sai 2:0 juhtima, kuid Raasiku/Mistra tuli järele. Sigmar Seermann viis kiirrünnakust kehralased jälle kahega ette, ent Raigo Pennula tabamuse järel oli jalul 6:6 viik.

Siis hakkas kodumeeskonna rünnak paremini toimima, kaitse pidas ja jälle oli Seermann see, kes kiirrünnaku järel eduseisu juba 10:6 peale viis. Vahepeal olid mõlemad meeskonnad skoorimisega hädas, kuid Kehra suutis vaheajaks edu veelgi kasvatada – praktiliselt koos sireeniga tabas kaugelt Janar Mägi seisuks 15:10.

Esimesi punkte tänavusel meistriliigahooajal jahtiv Raasiku/Mistra sai peatreener Jüri Lepalt puhkepausilt kaasa ilmselt targad sõnad, sest algas korralik võitlus. Kristian Käbi tegi väravapostide vahel häid tõrjeid, kaitses pingutati ennastsalgavalt ja vahe hakkas vaikselt vähenema.

Käbi ülitäpne sööt leidis 38. minutil kiirrünnakul Rasmus Variku ja seis oli 16:14. Kehra jäi vähemusse, Käbi lülitus ise põrgatades rünnakule ja koostöö Varikuga toimis veelkord – tabloole süttisid viiginumbrid 17:17. Kehra ärkas ja neli minutit hiljem viis Vladislav Naumenko võõrustajad jälle 20:17 juhtima.

Tosin minutit enne lõppu olid kehralased 22:19 ees, kusjuures Raasiku oli selleks ajaks eksinud kolmel karistusviskel. Kuid võitlusvaimu oli noorel meeskonnal piisavalt. 17-aastane Patrick Padjus tabas korra, Martin Nerut kahel puhul järjest ja 56. minutil viis Padjus raasikulased esmakordselt juhtima – 23:22.

Siis võttis aga ohjad enda kätte Kehra mängujuht Naumenko, tabas ise hästi ja leidis joonelt osavalt Indrek Normakut. Viimase viskest tuli kaks minutit enne lõppu 25:23 ja Kehra võitis 27:24. Naumenko viskas seitse, Normak viis ja Danil Gumjanov neli väravat, kaotajatel oli täpseim Nerut üheksa tabamusega, Martin Kalvet lisas viis ja Padjus kolm.