E-alagrupis täna keegi võitu ei teeninud. Londoni Chelsea ja Sevilla tegid väravateta viigi. Rennesi ja Krasnodari vahelises kohtumises jäi seis 1:1. Sehrou Guirassy viis 56. minutil penaltist Prantsusmaa klubi juhtima, kolm minutit hiljem viigistas Cristian Ramirez seisu.

F-grupis olid võidukad Brügge ja Rooma Lazio. Belglased alistasid võõrsil 2:1 Peterburi Zeniti, kusjuures 19-aastane Charles de Ketelaere lõi võiduvärava 93. minutil.

Lazio oli 3:1 parem Dortmundi Borussiast. Itaalia klubi aitasid võidule Ciro Immobile tabamus, Marwin Hitzi omavärav ja Jean Akpa Akpro värav. Dortmundi auvärava sai kirja Erling Braut Haaland.

G-grupis võidutsesid eeldatavad favoriidid. Torino Juventus alistas Alvaro Morata kahe värava toel 2:0 Kiievi Dinamo.

Barcelona oli kodus 5:1 parem ungarlaste Ferencvarosist. Kataloonia klubi eest olid täpsed Lionel Messi, Ansu Fati, Philippe Coutinho, Pedri ja Ousmane Dembele. Ferencvarosi särgis sahistas võrku Igor Kharatin, kes realiseeris penalti. Antud olukorra eest teenis Gerard Pique punase kaardi.

Põnevas H-grupis üllatas Manchester United võõrsil PSG-d, kui Prantsusmaa meistri üle võeti 2:1 skalp. Unitedi viis juhtima Bruno Fernandes, aga Anthony Martiali omavärav viigistas seisu. Manchesteri klubile tõi võidu Marcus Rashfordi värav 88. minutil.

RB Leipzig oli samal ajal 2:0 parem Istanbuli Basaksehirist. Mõlema värava eest hoolitses Angelino.