Tottenham asus juhtima juba 1. minutil, kui palli saatis võrku Heung-Min Son, hea eeltöö tegi Harry Kane. 8. ja 16. minutil skooris juba Kane ise ning Tottenham juhtis 3:0.

Mäng oligi kindlalt Tottenhami võidu suunas tüürimas ning 72. minutil pääses platsile ka Gareth Bale. Madridi Realist laenul oleva Bale'i jaoks oli see esimene kohtumine Tottenhami naasmise järel.

Uuesti hakkas juhtuma alles matši lõpus. 82. minutil lõi West Hami poolelt ühe värava tagasi Fabian Balbuena. 85. minutil suunas palli õnnetult oma väravasse Tottenhami kaitsja Davinson Sanchez. Seejärel oli Bale'il võimalik kohtumise saatus ära otsustada, kuid Walesi koondise staar lõi hea rünnaku järel napilt väravast mööda.

Kohtumise saatus otsustati lõpuks neljandal üleminutil, kui ilusa kauglöögi saatis ristnurka Manuel Lanzini. Tulemusega 3:3 mäng ka lõppes.

Turniiritabelis on Tottenham kaheksa punktiga kuues. West Ham hoiab seitsme silmaga kaheksandat kohta. Esikohta hoiab everton 13 punktiga. Teine on Liverpool 10-ga.