Djokovic kaotas esmakordselt sel turniiril seti, kui lasi avasetis kahel korral oma pallingu murda. Kolmes järgmises setis oli serblane aga kindlam ning andis ära veel vaid ühe oma servigeimi.

Mõlemad mängijad said 13 murdevõimalust, ent Djokovic kasutas neist ära kuus ja Carreno-Busta vaid kolm.

Esireket tegi 53 äralööki, kuid patustas ka 41 lihtveaga. 29-aastase hispaanlase arvele jäi 42 winner`it ja 29 sundimata viga. Kohtumine kestis kolm tundi ja 13 minutit.

Poolfinaalis kohtub Djokovic viienda asetusega Stefanos Tsitsipasega (ATP 6.), kes alistas veerandfinaalis Andrei Rublevi (ATP 12.) 7:5, 6:2, 6:3.

Teises poolfinaalis kohtuvad argentiinlane Diego Schwartzman (ATP 14.) ja hispaanlane Rafael Nadal (ATP 2.).