Karjääri 13. French Openi triumfi jahtiv Rafael Nadal alistas kaheksandikfinaalis ameeriklase Sebastian Korda 6:1, 6:1, 6:2. Nadalil kulus võiduks üks tund ja 56 minutit.

Kaheksa parema seas läheb hispaanlane vastamisi 19-aastase itaallase Jannik Sinneriga. Maailma 75. reket sai üllatuslikult jagu Alexander Zverevist (ATP 7.) numbritega 6:3, 6:3, 4:6, 6:3. Tasub mainida, et Sinner mängib French Openil esmakordselt ning enne turniiri oli tema parimaks tulemuseks suurel slämmil tänavuse Austraalia lahtiste teine ring.

Raske võidu sai värske US Openi võitja Dominic Thiem. Austerlane võitis 20-aastase prantslase Hugo Gastoni (ATP 239.) vastu kaks esimest setti 6:4, 6:4, kuid kaotas järgmised kaks 5:7, 3:6. Otsustava seti kallutas Thiem siiski enda kasuks 6:3.

Veerandfinaalis kohtub Thiem argentiinlase Diego Schwartzmaniga. (ATP 14.), kes oli 6:1, 6:3, 6:4 parem Lorenzo Sonegost (ATP 46.).