Põnevat kohtumist alustas paremini Bayern. Pärast Corentin Tolisso 18. ja Thomas Mülleri 32. minuti väravaid juhiti 2:0.

39. minutil suutis Julian Brandt vahet vähendada ja 55. minutil tegi Erling Braut Haaland seisuks 2:2. Viimane sõna jäi aga Bayernile, 82. minutil skooris Joshua Kimmich.

Bayern on 2020. aastal võitnud juba viis tiitlit. Parimad oldi lisaks Saksamaa superkarikale ka Saksamaa Bundesligas, Saksamaa karikasarjas, UEFA Meistrite liigas ja Euroopa superkarikas.

Ühe aastanumbri sees võidetud tiitlite rekordit hoiab enda käes Barcelona. 2009. aastal triumfeeriti kuuel korral.

Bayernil on võimalik Barcelona saavutust korrata, selleks tuleb võita ka FIFA klubide MM. See läheb siiski raskeks, sest FIFA presidendi Gianni Infantino sõnul ei pruugi koroonaviiruse tõttu kõigi maailmajagude meistrid 2020. aasta lõpuks selguda. Kui nii läheb, lükkub klubide MM 2021. aasta algusesse.