Võiduvärava viskas arvulisest ülekaalust Kevin Shattenkirk, kui lisaajast oli mängitud 6 minutit ja 34 sekundit.

Avakolmandikul viisid Dallase 2:0 juhtima John Klingberg ja Joe Pavelski, kolmandiku lõpus vähendas Tampa Bay kaotusseisu Brayden Point. Point oli täpne ka teise perioodi alguses. Corey Perry viis Dallase 3:2 ette ning kolmandiku eelviimasel minutil tegi Yanni Gourde vaheajaks 3:3.

Kolmanda perioodi 7. minutil pani väravasireeni huilgama Lightningu ründaja Alexander Killorn, 12. minutil viigistas 4:4 Dallase veteran Joe Pavelski.

Tampa Bayl on võimalus hooajale joon alla tõmmata juba eeloleval ööl. Finaalseeria kuues mäng algab Eesti aja järgi kell 3. Lightning on Stanley karikavõitjaks tulnud vaid korra, 2004. aastal, kui finaalis alistati mängudega 4:3 Calgary Flames.