Baskonia võitis avaveerandi 23:13, poolajaks oli külaliste edu 41:27. Kolmanda veerandiga suutis Fuenlabrada veidi vahet vähendada, aga lõpuks sai Baskonia kätte 16-punktilise võidu 89:73.

Mänguaega teenisid mõlemad eestlased, kusjuures nii Raieste kui Vene alustasid mängu algkoosseisus. Raieste ei suutnud võitjate särgis 12 minutiga punktiarvet avada (kahesed 0/3), aga sai kirja kaks lauapalli ja ühe vaheltlõike. 17 punktiga oli Baskonia resultatiivseim Rokas Giedraitis.

Vene arvele koguens 23 minutiga 8 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/7), lisaks noppis eestlane kuus lauapalli. Üleplatsimehena viskas Melo Trimble 28 silma.

Neljapäeva õhtul oli võistlustules ka Janari Jõesaare leivaisa Baxi Manresa, jäädes 76:80 alla Obradoiro võistkonnale.

Sarnaselt hooaja avamängule oli ka nüüd Jõesaar ainus mängija, kes Manresa poolelt mänguaega ei teeninud. Martynas Sajus tõi võõrustajate poolelt 13 punkti, kaksikduubli sai kirja Dani Perez (12 punkti, 11 söötu). Obradoiro resultatiivseimana kogunes Laurynas Beliauskase nimele 15 punkti.