Itaalia esindus Inter lõi oma esimese värava juba 15. minutil, kui skoori tegi Barella. Kõigest kuus minutit hiljem duubeldas Milano meeskonna eduseisu Lukaku. Leverkuseni tõi mängu tagasi 24. minutil selle suve Euroopa jalgpallituru üks kuumimaid nimesid Kai Havertz, kes lõi tabloole seisuks 2:1. Rohkem väravaid selles kohtumises ei löödud.

Päeva teises mängus oli üllatavalt suurtes raskustes Inglismaa Manchester United, kel läks Taani esinduse alistamiseks vaja ka esimest lisaaega. 95. minutil skooris “Punaste kuradite” võiduvärava Bruno Fernandes, kes oli täpne penaltipunktilt.

Poolfinaalivastase saavad nii Inter kui ka United teada täna, kui kohtuvad Donetski Šahtar ja Basel ning Wolverhampton ja Sevilla. Esimese paari võitja läheb 16. augustil kokku Interiga, teise kohtumise võitja kohtub päev hiljem Unitediga.