Kadrioru staadionil peetud mäng sai tormilise alguse, kui juba teisel minutil pääsesid külalised Kesk-Eestist 1:0 juhtima. Paide eest oli täpne Edrisa Lubega. Esimene poolaeg ei tõotanud Legionile head, sest juba 25. minutil suurendas külaliste eduseisu 2:0 Kristofer Piht. Napilt enne esimese poole lõppu, 43. minutil, lõi Lubega enda teise ning Paide kolmanda värava. Poolaeg lõppes Paide 3:0 eduseisus.

Mängu 50. minutil teenis Tallinna tiimi Pankov karistualas käega mängimise eest kollase ning külalisvõistkonnal tekkis 11-meetri karistuslöögist võimalus minna 4:0 juhtima, kuid juba varem skoorinud Piht ei olnud täpne ja seis jäi 3:0.

Paide Linnameeskond tõusis kolme võidupunktiga Eesti jalgpalli meistriliiga edetabelis kolmandale positsioonile, Legion jätkab aga üheksandana.