Võõrustajad pääsesid kohtumist juhtima 26. minutil, kui täpne oli Kristjan Kask. Vähem kui kümmekond minutit hiljem viigistas aga Flora poolt seisu Rauno Sappinen. Ründajale oli see juba hooaja 12. väravaks.

Viimane sõna jäi siiski Tulevikule. Teise poolaja alguses oli taas täpne Kask, kes kindlustas Florale hooaja esimese kaotuse.

Hooaja teise võidu sai aga Tallinna JK Legion. Pealinnaklubi oli võõrsil 3:1 parem Tartu Tammekast. Legionile tõid võidu Leonid Arhipovi, Nikolai Mašitševi ja Marek Šatovi tabamused. Tammeka ainsa värava eest hoolitses Mihhail Slaštšjov.

Kindla võidu sai FCI Levadia, alistades võõrsil 4:0 Tallinna Kalevi. Võitjate eest sahistasid võrku Karl Rudolf Õigus, Gando, Rasmus Peetson ning Robert Kirss.

Vooru viimases kohtumises teenis hooaja esimese võidu Narva Trans, kui koduväljakul võideti 1:0 Paide Linnameeskonda. Transi võiduvärava eest hoolitses Chinedu Charles Geoffrey.