"Võit oli ikka väga magus, tuju on hea," rõõmustas turniiri kõige kasulikumaks mängijaks nimetatud Märt Tammearu, kes finaalis hiilgas nii rünnakul kui ka korduvalt blokis. "Olime terve võistkonnaga väga õnnelikud. Mõneti üllatuslik lõpplahendus, aga samas me mängisime hästi, arvan, et see oli aus värk. Oluline oli vast see, et me kõik olime natuke rohkem liival mängimisega harjunud. Mida mäng edasi, seda paremini hakkas tuulega sujuma."

Eesti meistriks tulnud Bigbanki kuulusid veel Siim Tammearu, Mihkel Tanila, Stefan Kaibald ja Hergo Hansman.

Eesti saalikoondise mängijatest võistkonna kokku pannud Robert Täht andis võitjatele au.

Pronksmedalid läksid Tallinna Selveri mängijatele, 3.-4. koha matšis alistati TalTech 2:1 (14, -12, 11).

Poolfinaalis alistas saalikoondis TalTechi esinduse 2:0 (12, 18). Teises poolfinaalis sai Tartu Bigbank jagu Tallinna Selverist 2:0 (19, 14)

Alagrupimängud näitasid, et harjumatu formaat on väga ettearvamatu ja kõigil on võiduvõimalus. Kuuest mängust koguni viis lõppesid tulemusega 2 : 1, ainsa 2 : 0 võidu sai TalTech Pärnu üle. Meeste turniiril pääsesid alagrupi võitjatena otse poolfinaalidesse Eesti koondis ja Tallinna Selver.

TalTech sai veerandfinaalis jagu Saaremaast 2:1 (15, -11, 13), Tartu Bigbank oli 2:0 (8, 19) parem Pärnust.

Naiste turniiril võidutses TalTech, mis ei loovutanud kellelegi geimigi. Teise koha teenis Famila/Võru VK ja kolmas oli TÜ/Bigbank. Turniiri parimaks mängijaks nimetati TalTechi pallur Merilin Paalo.