Everton asus juhtima juba 3. minutil, kui Dominic Calvert-Lewin kasutas ära Unitedi puuriluku David de Gea eksimuse. Tagasisöödu saanud de Gea hoidis palli ülearu pikalt ning sellest vabanemisel lõi ta mänguvahendi lihtsalt vastu Calvert-Lewinit, kellest pall ka väravasse põrkas.

Unitedile päästis viigipunkti talvine suurots Bruno Fernandes. Portugallane virutas 31. minutil väravasse kauglöögi.

Valusa kaotuse sai Tottenham, kes jäi koduväljakul 2:3 alla Wolverhampton Wanderersile. Külalistele tõi võidu mehhiklase Raul Jimeneze tabamus 73. minutil.

Turniiritabelis on Manchester United ja Wolverhampton jagamas 5.-6. kohta 42 punktiga. Tottenham on 40-ga seitsmes. Everton hoiab 37 punktiga 11. positsiooni.