Peatreener Šarunas Jasikeviciuse hoolealused tegid vahe sisse juba avaveerandil, mis võideti 23:9. Teisel veerandil viskasid Kaunase mängumehed koguni 31 punkti, pääsedes vaheajaks ette 54:27.

27-punktiline edu tähendas, et teisel poolajal oli suurem pinge juba mängust kadunud. Kolmas periood kujunes mõlemalt pool korvidesajuks, aga võõrustajad kallutasid siiski 10-minutilise vaatuse enda kasuks numbritega 30:25. Ehkki viimast perioodi alustati 32-punktilise eduga, siis viimasel veerandajal Berliini Alba meestele midagi ei kingitud. Saksamaa klubi suutis siiski perioodi võita 28:20.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis KC Rivers (17), kes tabas kolmeseid koguni seitsmest viis. Edgaras Ulanovas lisas 14, Nigel Hayes ja Jock Landale 12 silma. Berliini Alba suurimaks punktitoojaks kerkis Landry Nnoko 15 silmaga.

Žalgiris näitas täna head tabamust kaugvisetel, tabades 27-st koguni 14. Kaheseid tabati 54%-liselt (25/46). Võrdluseks, Alba viskas 26-st kolme punkti viskest sisse 8.

Hooaja suurima võidu saanud Žalgiris kerkis hoobilt tabeli viimaselt positsioonilt 15. kohale, täpselt Alba ette. Mõlemal meeskonnal nüüd kirjas 7 võitu ja 14 kaotust. Žalgiris kohtub järgmises voorus Villeurbanne'i Asveliga. Saksamaa pealinnaklubi ootab ees Istanbuli Fenerbahce.