Žalgiris võitis avaveerandi 20:15, aga tugeva teise perioodiga pääsesid vaheajaks juhtima võõrustajad 40:37. Žalgirise peatreeneri Šarunas Jasikeviciuse hoolealused läksid teisele poolajale vastu uue hingamisega ning kolmanda veerandajaga visati 26 punkti Šiauliai 16 vastu. Kättevõidetud edu hoiti lõpuni välja.

Žalgirise ründemängu vedasid Nigel Hayes ja Edgaras Ulanovas, kelle arvele jäid vastavalt 22 ja 21 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudis veel Zach Leday (10). Šiauliai poolelt tegi suurepärase mängu Rokas Gustys, kes viskas 22 silma ja võttis 16 lauapalli, mis on ühtlasi King Mindaugase karikavõistluste rekord. Šiauliai mehed said ühe rekordiga veel hakkama, kui kamba peale võeti koguni 26 ründelauapalli.

Žalgiris ja Šiauliai peavad korduskohtumise Kaunases 12. veebruaril.