Himki pääses poolajavileks juhtima 55:44 ning tegi otsustava spurdi - 13:0 - viimase veerandi alguses, kasvatades edunumbrid juba 93:69-le.

Koduväljakul mänginud Himki staariks tõusis Aleksei Šved, kes viskas 21 punkti ja andis oma Euroliiga karjääri kõrgeimad 13 resultatiivset söötu. Devin Booker panustas võitu 15 silma, Anthony Gill ja Janis Timma tõid võrdselt 13 punkti.

Reali poolel, kellel lõppes eelmise kohtumisega Moskva CSKA vastu 13-mänguline võiduseeria, oli parim Jordan Mickey 20 punktiga.

Barcelona alistas täna Istanbulis kohaliku Fenerbahce 80:74. Võitjate resultatiivseim oli Victor Claver 17 punktiga (sh kolmesed 3/3), Brandon Davies kogus 12 punkti, kuus lauapalli, neli resultatiivset söötu ja kolm vaheltlõiget, kaksikduubli teinud Nikola Mirotic viskas 12 punkti ja hankis 11 lauapalli.

Heas hoos jätkav Tel Avivi Maccabi mängis oma koduväljakul üle Milano Olimpia 69:63 ning jagab nüüd Barcelonaga 3.-4. kohta 14 võiduga. Liider on Istanbuli Anadolu Efes 16 võiduga, teine on Madridi Real.