Kohtumise võiduvärava lõi Nigeeria ründaja Kelechi Iheanacho kohtumise neljandal üleminutil, kusjuures kodustaadion hoidis mitu pikka minutit hinge kinni, sest kohtunikud vaatasid VAR-i abiga üle väravale eelnenud võimalikku suluseisu, mida siiski ei tuvastatud.

Everton läks kohtumist juhtima 23. minutil brasiillase Richarlisoni tabamusest, Jamie Vardy viigistas seisu 68. minutil.

Teises õhtuses mängus tegi Manchester United kodus 2:2 viigi Aston Villaga. Külalismeeskond läks juhtima 11. minutil Jack Grealishi tabamusest. Poolajapausiks oli tablool 1:1, sest 42. minutil oli omavärava kirja saanud Aston Villa puurivaht Tom Heaton.

64. minutil lõi rootslane Victor Lindelof Unitedi 2:1 juhtvärava, kuid juba kaks minutit hiljem sahistas teisel pool väljakut võrku Tyrone Mings.