Läänekonverentsi liider Los Angeles Lakers alistas võõrsil Phoenix Sunsi 123:115. Kogu matš möödus tasavägiselt ning veel kolm minutit enne lõppu oli seis 113:111 Phoenix kasuks, aga seejärel tegid külalised 12:2 spurdi ja võitsid kohtumise.

Üleplatsimeheks kerkis Lakersi täht Anthony Davis, kes viskas 24 punkti ja kogus 12 lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama ka LeBron James, kelle arvele kogunes 19 punkti ning 11 resultatiivset söötu. Kyle Kuzma lisas 23 silma, Dwight Howard panustas võitu 12 punkti ja 9 lauapalliga. Phoenixi eest viskas Ricky Rubio 21 punkti ja andis 10 resultatiivset söötu, täpselt samade numbritega kaksikduublist jäi Devin Bookerit lahutama 1 sööt. Aron Baynes tõi 20 silma.

Raske võidu teenis kodus Philadelphia 76ers, kui Cleveland Cavaliers alistati 98:97. Veel kaks ja pool minutit enne normaalaja lõppu juhtis Cavaliers 97:92, aga seejärel ei suutnud külalised enam ühtegi punkti visata. Philadelphiale võidu toonud pealtpanekuga sai 13 sekundit enne lõppu hakkama Joel Embiid.

Embiidi arvele kogunes lõpuks 27 punkti ja 16 lauapalli, Josh Richardson tõi 17 punkti. Cavaliersi poolelt viskasid Jordan Clarkson ja Kevin Love 20 punkti.