Kuuenda asetusega Elena Malõgina (WTA 728.) alistas 6:4, 4:6, 6:4 teise paigutusega hollandlanna Suzan Lamensi (WTA 532.). Kaks tundi ja 40 minutit kestnud matšis tuli Malõgina avasetis välja 0:4 ning otsustavas setis 2:4 kaotusseisust. Ta lõi 3 serviässa hollandlanna 7 vastu, kuid Lames tegi 11 topeltviga (Malõgina 6).

Saare (WTA 1113.) veerandfinaalmatš soomlanna Anastasia Kulikovaga (WTA 595.) jäi ootamatult lühikeseks. Kui Saar oli avasetti 2:1 juhtima läinud, võttis Kulikova arstliku pausi, sest teda on juba mitu päeva vaevanud jalatalla all olevad villid. Soomlanna otsustaski matši katkestada.

Seega kohtuvad Malõgina ja Saar poolfinaalis omavahel. Neiud olid viimati vastamisi 2018. aasta Eesti meistrivõistluste finaalis, mille Saar võitis.