Cagliari mängis Atalantaga võõrsil. Külalised läksid kohtumist juhtima 32. minutil, kui omavärava sai kirja Mario Pasalic. Atalanta jaoks läks olukord veelgi raskemaks loetud minutid hiljem, kui punase kaardi teenis Josip Ilisic.

1:0 seisul poolaeg ka lõppes. Teisel poolajal duubeldas Christian Oliva Cagliari eduseisu. Rohkem väravaid kohtumises ei löödud. Teist kohtumist järjest algkoosseisus alustanud Klavan sai kirja täismängu.

Hooaja kuuenda võidu saanud Cagliaril on nüüdseks koos 21 punkti, millega jagatakse neljandat kohta just Atalantaga. Parem väravatevahe annab siiski eelise Atalantale.

Võimsas hoos Cagliari tunnistas viimati kaotust Itaalia kõrgliiga teises voorus. Järgmiseks ootab eestlase koduklubi ees Fiorentina.