TalTech - BK Liepaja 85:78 (21:12, 27:24, 13:16, 24:26)

Kodumeeskond jäi 0:4 kaotusseisu, aga tasavägiselt kulgenud avaveerandi teises pooles õnnestus TalTechil-il teha 11:2 spurt ja üheksapunktiline eduseis haarata. Leemet Bölckleri viie järjestikuse punkti toel oli seis peagi 26:18, kuid Liepaja vastas kahe valusa kaugviskega. Korra vähenes külaliste jaoks vahe veel ka neljale silmale, ent TalTech hoidis initsiatiivi ja pärast Gregor Arbet kolmepunktiviset lõppes poolaeg võõrustajate 48:36 eduseisust.

Kolmanda veerandaja keskpaigas juhtis TalTech 16 punktiga. Liepaja tegi seejärel 11:2 spurdi ja viimane neljandik algas nende jaoks üheksapunktilisest kaotusseisust. Eduards Haznersi kaugviskest suutis Liepaja tulla ligi kahe minuti möödudes seitsme punkti kaugusele, aga vastused olid olemas ka TalTech-il. 1.31 enne lõppu oli Läti klubi poolelt kaugelt täpne üks nende liidritest Rihards Kuksiks, millega vähenes vahe kuuele punktile, kuid neli järjestikust punkti tõid Oliver Metsalu ja Joonas Järveläinen ning võit võeti kokkuvõttes ikkagi ära.

TalTech oli visketabavuses 41% - 39% parem. Lauavõitlus jäi 46:46 viiki, kuid külalised said ründelauda kätte rohkem 16:14. Korvisööte jagas kumbki meeskond 18 ning pallikaotuseid tegi Liepaja rohkem 10:7.

TalTech-i parimana viskas Leemet Böckler 23 punkti ja võttis 6 lauapalli. Joonas Järveläinen lisas 19 silma ning Sten Olmre ja Levi Martin Giese tõid võrdselt 12 punkti.

Guntis Sipolinš tegi Liepaja poolelt kaksikduubli 19 punkti ja 11 lauapalliga. Eduards Hazners lisas 17 punkti ning kaksikduubli tegi veel Andrejs Šelakovs, kes sai enda nimele 12 punkti ja 14 lauapalli. Anrijs Miška järgnes 10 punktiga.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub kolmapäeval, 30. oktoobril, kui BC Kalev/Cramo võõrustab Pärnu Sadama meeskonda ja VALMIERA GLASS VIA kohtub Latvijas Universitate'i tiimiga.