Kõige uhkema individuaalse esituse pakkus ehk Brooklyn Netsi eest debüteerinud Kyrie Irving, kes kogus kodumängus Minnesota Timberwolvesi vastu lausa 50 punkti, kuid ei suutnud lisaaja viimasel sekundil otsustavat viset tabada ning pidi suure õhtul juures kaotusega leppima. 50 punktile lisas Irving 8 lauapalli ja 7 korvisöötu, võitjate parim oli 36 punkti ja 14 lauapalliga Karl-Anthony Towns.

Ametliku debüüdi uue tiimi eest tegi ka lätlane Kristaps Porzingis, kes aitas koos Luka Donciciga Dallas Mavericksi 108:100 võidule Washington Wizardsi üle. Doncici arvele jäi lõpuks 34 punkti ja 9 lauapalli, Porzingis lisas 23 silma.

Idakonverentsi soosikute duellis sai võidu Philadelphia 76ers, kes alistas kodus Boston Celticsi kindlalt 107:93. Võitjate resultatiivseim oli 24 punkti, 8 lauapalli ja 9 sööduga Ben Simmons, Gordon Hayward sai Celticsi eest kirja 25 punkti.

Magusa võidu sai Denver Nuggets, kes alistas võõrsil Portland Trail Blazersi 108:100 - just Blazers lülitas kevadises play-offis Nuggetsi välja. Esimesel poolajal vaid üksikud minutid mänginud, kuid neljandal veerandajal säranud Nikola Jokić kogus võitjate ridades 20 punkti ja 13 lauapalli, Blazersi liider Damian Lillard avas hooaja 32-punktise mänguga.

Võimsa korvialuste meeste sõu pakkus Detroit Pistonsi ja Indiana Pacersi kohtumine - Pistons sai võõrsil 119:110 võidu suuresti tänu tsentri Andre Drummondi ülivõimsale esitusele (32 punkti ja 23 lauapalli). Pacersi korvialused mehed ei teinud samuti kehva mängu - värskelt uue lepingu sõlminud Domantas Sabonis kogus 27 punkti ja 13 lauapalli, Myles Turner 25 punkti ja 9 lauapalli.