Avageim kuulus kindlalt Saaremaale, kui vastastele loovutati vaid 11 punkti. Teises geimi aga võitsid omakorda võõrustajad 25:21. Tasavägises kolmanda geimi kangutasid enda kasuks saarlased 27:25, neljanda jälle Jekabpilsi mängumehed 26:24. Otsustava viienda geimi võitis kodumeeskond 15:11.

Saaremaa parimana tõi Javier Jimenez 23 punkti (+12), Daniel Maciel lisas 19 silma (+6). Helar Jalg ja Beau James Graham tõid 12 punkti. Võitjate resultatiivseim oli 22 silmaga Rihards Pukitis (efektiivsusnäit +18), Armands Abolins panustas 18 punktiga (+10).

Eesti meeskondadest oli täna võistlustules veel Pärnu VK ja Tallinna Selver. Ainsana oli Eesti klubidest võidukas Pärnu, kui 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:22) alistati Jelgava VK Biolarsi meeskond.

Avo Keele hoolealustest tegi eriti võimsa mängu Taavet Leppik, tuues koguni 26 punkti (+15). Kahekohalise punktiarvuni jõudis veel Kristaps Platacs (13). Jelgava parimaks kerkis Aleksandr Kudrjasovs 13 punktiga.

Tallinna Selver jäi kodus kindlalt alla RTU/Robežsardzele. Läti meeskond võttis 3:0 (25:23, 25:22, 25:21) võidu. Üleplatsimeheks kerkis võitjate Aleksandrs Avdejevs 17 punktiga (+11), Vitalijs Cinne tõi 15 silma (+7). Võõrustajate parim oli Oliver Orav 11 punktiga (+4).

Saaremaa jätkab vaatamata kaotusele liidrina, olles kogunud 13 punkti. Pärnu on neljas (7 punkti) ja Selver viies (6p).