JYP läks võõrsil vastamisi Jukuriti meeskonnaga. JYP-i viis esimesel kolmandikul juhtima Jerry Turkulainen, Charles Sarault viigistas Jukuriti poolelt seisu.

Teisel kolmandikul pääses kodumeeskond Mika Partaneni väravast omakorda ette. Alex Lindroos viigistas küll seisu, aga teine kolmandik lõppes siiski Jukuriti 3:2 eduseisus, kui teise värava sai kirja Partanen. Viimasel perioodil sahistas teistkordselt võrku Turkulainen, tehes seisuks 3:3.

3:3 viigiga ka normaalaeg lõppes. Kuna lisaaeg väravaid ei toonud, läks võitja otsustamiseks vaja penaltiseeriat. JYP-i eest viskas otsustava penalti sisse Julius Nattinen. Robert Rooba kuulus kolmandasse viisikusse ning sedapuhku resultatiivsuspunkte kirja ei saanud.

JYP-ile oli see teiseks järjestikuseks võiduks. 11 mänguga on nad kogunud 16 punkti, mis annab neile viienda koha, olles täpselt Jukuriti ees. Reedel võõrustab JYP Pelicansi meeskonda.