Kuuenda järjestikuse võidu saanud Itaalia meeskonna viis 59. minutil juhtima Lazio ründetäht Ciro Immobile, kes suunas paremalt äärelt tulnud tsenderduse järel palli peaga väravasse.

Soomlased tulid mängu tagasi 72. minutil, kui Stefano Sensi tehtud vea järel teeniti penalti, mille realiseeris Teemu Pukki. Seitse minutit hiljem jäi aga Sauli Väisänen itaallaste löögile nii õnnetult ette, et pall puutus kätt ja kohtunik määras taas 11 meetri karistuslöögi. Selle realiseeris külmavereliselt Chelsea mängumees Jorginho, kindlustades Itaaliale kolm võidupunkti.

Itaalial on kuue vooru järel 18 punkti. Teistkordselt selles valiktsüklis itaallastele alla jäänud Soomel on 12 punkti ja endiselt hea võimalus teist automaatset EM-pääset jahtida.

Kolmandal kohal on 9 punkti kogunud Armeenia, kes üllatas täna Bosnia ja Hertsegoviinat 4:2 võiduga. Bosnial on 7 ja 2004. aasta Euroopa meistril Kreekal vaid 5 silma. Kreeklased komistasid täna koduväljakul Liechtensteini otsa, piirdudes 1:1 viigiga.

Soomel jääb veel mängida kodus Armeenia ja Liechtensteiniga ning võõrsil Kreeka ja Bosniaga.