Kohtumist läks juhtima PSG, kui 36. minutil oli täpne Edinson Cavani. Vahetult enne vaheajale minekut suutis M'Baye Niang kohtumise viigistada. Kohe teise poolaja alguses viis Romain Del Castillo juba kodumeeskonna juhtima. Rennes' 2:1 juhtimisel ka kohtumine lõppes.

Külaliste eest ei teinud teist mängu järjest kaasa üleminekusaaga keskel olev brasiillane Neymar, kes on koosseisust eemaldatud ajaks, kuni selgub tema tulevik. Ründetähe vastu tunnevad teatavasti suurt huvi nii Barcelona kui Madridi Real, ka mängija ise on avaldanud soovi PSG-st lahkuda.

Ehkki PSG valdas rohkem palli (62%-38%), oli ohtlikumaks pooleks Rennes, kes tegi 11 pealelööki 9 vastu. Ka raamide vahele sai kodumeeskond rohkem palle (4-2).

Rennes kohtub järgmises voorus Strasbourgiga, PSG võõrustab Toulouse'i.