Pukki lõi oma esimese värava 32. minutil. Kodumeeskonna 1:0 juhtimisel ka poolaeg lõppes. 63. minutil sai soomlane kirja teise tabamuse ja kübaratriki vormistas Pukki 75. minutil. Unitedi auvärava lõi kolmandal lisaminutil Jonjo Shelvey.

29-aastane Pukki on Norwichi särgis näitamas tõeliselt vägevat vormi. Hooaja avamängus Liverpooli vastu samuti tabamuse kirja saanud soomlane hoiab vähemalt ajutiselt Premier League'i suurima väravaküti tiitlit nelja väravaga. Pukki oli hoos juba eelmisel hooajal, kus tema 29 väravat ja 10 resultatiivset söötu aitasid Norwichil kõrgliigasse tõusta.

Võidukas oli ka Liverpool, kes alistas Sadio Mane ja Roberto Firmino väravate toel 2:1 Southamptoni. Kodumeeskonna auvärava lõi kohtumise lõpus endine Liverpooli ründaja Danny Ings.