Kolmanda asetusega Nadal mängis üle portugallase Joao Sousa (ATP 69.) 6:2, 6:2, 6:2 ja jõudis suurel slämmil 39. korda veerandfinaali. Viis ässa löönud Nadal realiseeris kaheksast murdepallist kuus ega andnud vastasele ühtegi murdevõimalust.

Kaheksa parema hulgas läheb karjääri 19. suure slämmi tiitlit jahtiv hispaanlane vastamisi ameeriklase Sam Querrey`ga (ATP 65.), kes tõrjus konkurentsist kaasmaalase Tennys Sandgreni (ATP 94.) tulemusega 6:4, 6:7 (7), 7:6 (3), 7:6 (5).

Federer jõudis Wimbledonis juba rekordilist 17. korda veerandfinaali, kui alistas 23-aastase itaallase Matteo Berrettini (ATP 20.) kõigest 74 minutiga 6:1, 6:2, 6:2.

Šveitsi vanameistri järgmine vastane on jaapanlane Kei Nishikori (ATP 7.), kes võitis Mihhail Kukuškini 6:3, 3:6, 6:3, 6:4. Poolfinaalis võib teise paigutusega Federer kokku minna Nadaliga.

Esireket Djokovic sai täna samuti kindla võidu - tiitlikaitsja mängis üle Ugo Humberti (ATP 66) 6:3, 6:2, 6:3. Serblane kohtub kaheksa parema hulgas David Goffiniga (ATP 23.).

Hispaanlane Roberto Bautista-Agut (ATP 22.) alistas prantslase Benoit Paire`i (ATP 32.) 6:3, 7:5, 6:2. Tema järgmine vastane on argentiinlane Guido Pella (ATP 26.), kes võitis Milos Raonici (ATP 17.) ligi neljatunnises lahingus 3:6, 4:6, 6:3, 7:6 (3), 8:6.