Copa Americal peeti läinud öösel C-alagrupi viimased kohtumised. Esimeses kohtumises läksid omavahel vastamisi Tšiili ja Uruguay. Uruguay võitis kohtumise 1:0. Mängu ainsa värava sai 82. minutil kirja igapäevaselt Pariisi Saint-Germainis mängiv Edinson Cavani.

Video Cavani väravast on nähtav siit.

C-grupi teises matšis kohtusid omavahel turniirile kutsega pääsenud Jaapan ja Ecuador. Jaapanlased pääsesid Shoya Nakajima tabamusest 15. minutil kohtumist juhtima. Ecuador suutis Angel Mena väravast 35. minutil matši viigistada ning 1:1 viigiga ka kohtumine lõppes.

Uruguay võitis tänu Tšiili alistamisele alagrupi, esimesed kaks mängu võitnud tšiillased pääsesid teisena edasi. Jaapanlased lõpetasid alagrupi kolmandana ja Ecuador jäi viimaseks.

Ühtlasi selgusid viimased edasipääsejad veerandfinaalidesse. Igast alagrupist pääsesid edasi kaks paremat, lisaks jõudsid veerandfinaali kolme alagrupi peale kaks parimat kolmanda koha meeskonda. Jaapan oli ainus grupi kolmandana lõpetanud koondis, kes välja jäi kaheksa parema hulgast.

Veerandfinaalidega tehakse algust Eesti aja järgi ööl vastu reedet.