Martic pidi veerandfinaalis tunnistama tšehhitari Marketa Vondrousova (WTA 38.) paremust numbritega 6:7 (1), 7:5.

Esimeses setis oli Marticil hea võimalus sett võita, kui ta juhtis 5:3 ja oli ise servimas seti võidu nimel. Vondrousova suutis aga vastu murde ja viigistas seisu. Kiires lõppmängus näitas juba paremat närvi tšehhitar, kes oli parem 7:1.

Teises setis jäi Martic kiirelt 0:3 ja 2:5 taha, ent suutis seisu viigistada 5:5-le. Vondrousova pääses siis 6:5 ette, ja suutis viimaseks jäänud geimis murda Martici servi, mis tõi talle teise seti võidu numbritega 7:5.

Kohtumine kestis kaks tundi ja ühe minuti.

19-aastane tšehhitar Vondrousova kohtub poolfinaalis briti Johanna Kontaga (WTA 26.), kes oli 6:1, 6:4 parem mullusest finalistist Sloane Stephensist (WTA 7.).

Teises tabelipooles pole veel poolfinalistid selgunud. Seal on veerandfinaalides omavahel vastamisi Madison Keys (WTA 14.) - Ashleigh Barty (WTA 8.) ja Simona Halep (WTA 3.) - Amanda Anisimova (WTA 51.).