Unai Emery juhendatav Arsenal, kes oli veerandfinaali avamängus kodus alistanud Napoli 2:0, võitis ka võõrsil - Alexandre Lacazette`i värav tõi Londoni meeskonnale Itaalias 1:0 võidu.

Chelsea pääses kodupubliku ees Praha Slavia vastu juba 17. minutiks 3:0 juhtima ja võitis lõpuks 4:3, olles kahe matši kokkuvõttes parem 5:3. Täna lõid kaks väravat nii Pedro kui Petr Sevcik.

Valencia võitis Hispaania klubide duellis kodus Villarreali 2:0 ning läks edasi üldskooriga 5:1.

Kõige pingelisemas paaris suutis Eintracht Frankfurdis tagasi mängida avakohtumise 2:4 kaotuse Lissaboni Benficale. Kuna sakslased võitsid kordusmängu 2:0, viis võõrsil löödud värava reegel nad poolfinaali.

Arsenal läheb poolfinaalis kokku Valenciaga, Chelsea kohtub Eintrachtiga.

Teatavasti jõudsid kaks Inglise klubi - Liverpool ja Tottenham - poolfinaali ka Meistrite liigas. Lisaks neile pääsesid tugevaimas eurosarjas nelja hulka Barcelona ja üllatusmeeskond Amsterdami Ajax.