Seejuures tuli Pärnu neljapäeval Tartu ülikooli spordihallis välja 0 : 2 kaotusseisust. Esimestes geimides sai Pärnu 23 ja 15 punkti, seejärel andis Bigbankile ise 18, 23 ja 13 silma. Kui alguses õnnestus Bigbanki blokeerijatel Pärnu diagonaalründajal Chizobal tuju täiesti ära rikkuda, siis lõpuks läks brasiillane ikkagi hoogu: 31 punkti, kasutegur +14, rünnak 50%. Eriti muljet avaldav oli Chizoba tegevus viiendas geimis, mille Pärnu võitis 15 : 13. Ta tõi seitse punkti (rünnak 71%), lüües koguni kolm serviässa ja kohtunike eksimus röövis temalt veel ühe. Õnneks see ei saanud viga Pärnule saatuslikuks.

„Huvitav oli vaadata, kas ta väsib ka. Võib-olla mängis ta enne ökonoomsel režiimil ja otsustas siis ühtäkki, et hakkab üle bloki lööma. Igatahes ta löögikõrgus tundus hoopis parem,” lausus Bigbanki keskblokeerija Meelis Kivisild.